Ouderportaal >
Hieronder treft u een overzicht aan van de groepen met hun groepsleerkrachten: 
 
Groep 1 A : Maandag - donderdag: 
Juf Sanne Donker 
sanne@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
groep 1 B
 

 
:
 

 
Maandag - donderdag: 
Juf Nicole Verkade
nicole@cbsoudzandbergen.nl
 
       
Groep 2 : Maandag - dinsdag:                                    Woensdag - vrijdag: 
Juf Marleen Overweel                                Juf Amande van Katwijk
marleen@cbsoudzandergen.nl                  amande@cbsoudzandbergen.nl
       
Groep 3 : Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag: 
Juf Anne van Hoevelaak
anne@cbsoudzandbergen.nl
Woensdag: 
Juf Marleen Overweel
marleen@cbsoudzandbergen.nl
       
Groep 4 : Maandag - vrijdag: 
Juf Monique Visser 
monique@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
Groep 5 : Maandag - vrijdag: 
Juf CÚline Glissenaar
celine@cbsoudzandbergen.nl
 
       
groep 6 : Maandag: 
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl 
Dinsdag - vrijdag 
Juf Tamara Zandee
tamara@cbsoudzandbergen.n
       
groep 7 : Maandag - vrijdag
Meester Timothy Vasilda 
timothy@cbsoudzandbergen.nl 
 
 
groep 8 : Maandag, dinsdag, woensdag,vrijdag: 
Juf Jessica Claessens
jessica@cbsoudzandbergen.nl 
Donderdag: 
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl 
       
H 1  
:
Maandag - vrijdag 
Juf Jolien Bosman               
jolien@cbsoudzandbergen.nl
 
       
 
H 2
 
:
Maandag - dinsdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
Woensdag - vrijdag:
Juf Marije van der Vliet
marije@cbsoudzandbergen.nl
 
 
Co÷rdinator onderbouw:   Juf Nicole Verkade
nicole@cbsoudzandbergen.nl
     
Co÷rdinator middenbouw:   Juf Anne van Hoevelaak        
anne@cbsoudzandbergen.nl
       
Co÷rdinator bovenbouw:   Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
       
Zorgco÷rdinator:   Maandag - donderdag: 
Juf Christel van Veldhuijzen
christel@cbsoudzandbergen.nl
       
Remedial Teacher:   Maandag - vrijdag:
Juf Imke Abbas                  
Imke.rt@cbsoudzandbergen.nl                                         
     
Directie-assistente:   Dinsdag, woensdag: 
Juf Mieke van Dormael
mieke@cbsoudzandbergen.nl
     
Directeur:   Maandag - vrijdag: 
Meester Jeu Boelen
030-6932182/06-53869086
jeuboelen@cbsoudzandbergen.nl
   
Concierge:                                                                    Maandag - donderdag: 
Meester Dick Schoonheid
dick@cbsoudzandbergen.nl